טביליסי והקווקז הגבוה 

 מטביליסי לעבר הקווקז ובחזרה 
טביליסי והקווקז הגבוה  6 ימים
כולל מדריך / ללא טיסות (טיול מתגלגל).

החל מ: 545 € לאדם

בוטיק TRAVEL , טיול בהתאמה אישית, אתם קונים את הטיסות אנחנו דואגים לטיול, ללינות ולתכנים. כל זה עם מדריך מקומי (דובר אנגלית ) צמוד.
מסלול טיול מומלץ 

יום מספר 1 – נחיתה בטביליסי,

הגעה לשדה התעופה הבינלאומי של טביליסי, העברה למלון מרכזי (מלון Iveria Inn או דומה לו).

לינה בטביליסי

יום מספר 2 – ביקור במצחטה , אופלציחה וסיור בעיר העתיקה.

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לעבר מנזר גווארי (מנזר הצלב) הממוקם על ראש גבעה קטנה מול נוף מרתק של הבירה הישנה של גאורגיה – מצחטה.

לאחר מכן נמשיך לעבר גורי - עיר הולדתו של סטאלין. נערוך סיור קצר בעיר, א.צהרייים קלה וממשיכים לאופליסציחה. אופלציחה ממוקמת 20 ק"מ מזרחה לגורי ונמצאת על דרך המשי ההיסטורית. אזור זה ידוע בלא מעט מערות טבעיות אשר שימשו כוחות צבאיים לאורך ההיסטוריה. אופליסציחה היתה גם מרכז מסחר חשוב עד המאה ה -12 לספירה. שרידי העיר שנבנו על גדת נהר מתקוורי עדיין נותרו את סימני עידן הלניסטק, מה שהופך לרושם לבלתי נשכח עבור המבקרים שם. לאחר מכן נמשיך לטפס על רכס הקווקז עד לעיירת הסקי והנופש בקוריאני, שם נלון במלון קריסטל (או דומה לו).

יום מספר 3 – עיר המערות וורדזיה והגדה השמאלית של נהר מתקוורי

 לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בגדה המשאלית של נהר המתקוורי האדיר, במרכז היום היה סיור בעיר המערות הקדומה ורדזייה אשר נחפרה במורדות הר ארושטי (Erusheti  ). המערות משתרעות לאורך הצוק במשך כחמש מאות מטרים, האתר ננטש ברובו לאחר השתלטות העות'מאנים במאה השש-עשרה. כיום האתר רשום באונסק"ו ברשימה של מורשת עולמית. בדרכנו חזרה לבקוריאני נעבור בכפרים המקומיים, נשתה קצת תה או קפה ונהנה ממאפים טריים. לעת ערב נגיע למלוננו. ארוחת ערב במלון ולינה בבקוריאני.

יום מספר 4 – שמורת הטבע של בורג'ומי, אגם ז'ינוואלי וגודאורי

נתחיל את היום שלנו באחת משמורות הטבע המפורסמות בגיאורגיה – בורג'ומי. ניתן לטייל ברחבי השמורה, לעצור לפיקניק קצר בטבע או לבקר באחת מהמרחצאות במקום. משם נמשיך לאגם ז'ינוולי כשבדרך ניתן לעצור גם לסיור במבצר אנאנורי. לאחר שהייה פסטורלית באגם נצפין עוד לעבר הקווקז ה'גבוה' לעיירה גודאורי. לינה וארוחת ערב במלוננו המפנק קלאב 2100.

יום מספר 5 – פסגות הקווקז בקזבגי

בוקר טוב, אנחנו בקווקז הגבוה. את ארוחת הבוקר כדאי לאכול במרפסת החיצונית של הממלון עם נוף עוצר נשימה. נפתח את היום בנסיעה בדרך הצבאית לעבר הכפר קזבגי הנמצא למרגלות הר הקזבג, הגבוה ביותר ברכס ההרים. שם נעצור עם רכבנו ונעבור לרכבי 4*4 הנהוגים בידי נהג מקומי. נעלה לביקור וסיור בכנסיית השילוש הקדוש - טריניטי סמבה. נתפעם מהנוף הנשקף מלמעלה ונרד חזרה לעיירה. נאכל ארוחת צהריים קלה במקום ונתחיל את הירידה חזרה לעבר טביליסי הבירה.

ארוחת ערב והמשך בילוי חופשי בעיר. לינה בטביליסי.

יום מספר 6 –סיור בעיר טביליסי, בית כנסת יהודי

יום אורבאני בטביליסי הבירה. העיר עם יותר מ 1500 שנות היסטוריה. נבקר באזור המרחצאות הוא כיום הלב של העיר העתיקה טביליסי. במהלך הסיור בעיר ניתן לראות כנסיות גאורגיות, ארמניות וקתוליות, גם בית הכנסת היהודי והמסגד המוסלמי זה לצד זה כסמל לסובלנות גרוזיה. אנחנו גם נבקר במבצר נאריקלה ובכנסייה העתיקה של טביליסי - אנצ'יסקאטי . נעצור גם לטעימה של קפה בבית הקפה העתיק ביותר של טביליסי - "בית קפה Gabriadze"  על שמו של יוצר הסרט הגאורגי המפורסם RezoGabriadze. .

לא נוותר גם על הצד החדש של העיר עם הליכה על השדרה הראשית - שדרת רוסטוולי אשר שופצה לאחרונה ובערב נצא גם למדרחוב המפורסם 'שרדן'.

א.ערב והעברה לשדה התעופה בהתאם לשעת הטיסה.

עלות הטיול: 545 אירו לאדם ( לפי 8 מטיילים , נהיגה עצמית)

המחיר כולל:

 • לינה במלון ברמת תיירות טובה
 • העברות בהתאם לתכנית הטיול.
 • כלכלה ע"ב לינה וארוחת בוקר
 • מדריך מקומי דובר אנגלית.
 • נהיגה עצמית
 • וואן צמוד
 • דלק
 • ארוחת ערב אחת במסעדה המלווה שירי עם גיאורגיים וריקודים מסורתיים (טביליסי)

המחיר אינו כולל:

 • טיסות
 • דלק
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות צהריים וערב
 • טיפ למדריך ונותני שירות מקומיים

כניסה לאתרים המצויינים במסלול (התשלום במקום)

 רוצה שתחזרו אלי

 

הערות: המחיר ללא טיסות , המחיר לפי 8 מטיילים , נהיגה עצמית , מדריך מקומי דובר אנגלית צמוד בכל ימי הטיול למעט יום מספר 3 , ניתן לצאת גם 4 מטיילים ויותר, המחיר מתעדכן בהתאם, לפרטים נוספים : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   / או בטלפון – 03-5269555