הפנינים של קובה

הפנינים של קובה
הפנינים של קובה 9 ימים
כולל מדריך / ללא טיסות

החל מ: 895 $ לאדם

בוטיק TRAVEL , טיול בהתאמה אישית, אתם קונים את הטיסות אנחנו דואגים לטיול, ללינות ולתכנים. כל זה עם מדריך מקומי (דובר אנגלית ) צמוד.
מסלול טיול מומלץ 

תוכנית הטיול:

יום 1: הגעה להוואנה

הוואנה היא עיר תוססת ומרכז החיים של קובה.
בתום המאה ה- 19 נכבשה ע"י ארצות הברית, ובתחילת המאה הקודמת נחשבה לעיר "בילויים ותענוגות" עבור האמריקאים. איסוף משד"ת והעברה לקאזה
לינה בהוואנה.

יום 2: הוואנה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בבירה. ניתן הזדמנות לערוך היכרות ראשונית עם החיים העירוניים של הוואנה - הבתים, החנויות והמכוניות שהפכו לסמל. נצפה במלון הוואנה ליברה המרשים, פסל אלמה מאטר באוניברסיטה של הוואנה, אזור כיכר המהפכה, בבית כנסת, נתרשם מבית הקברות העתיק ב-קולון (חיצוני), ותצפית נהדרת אל הוואנה העתיקה מפסל קריסטו. נתפעל מהמלקון - הטיילת המפורסמת של הוואנה ומבניין הקפיטוליו הלאומי. נערוך סיור רגלי במדרחוב האופנתי אוביספו, בארבע הכיכרות המרכזיות ובסמטאות הצרות של העיר העתיקה. נהנה מהצצה לפאבים הפלורידיטה ובודיטיקה דל מדיו, מתצפית על העיר ב"קאמרה אובסקורה" שם נלמד על המצאתו של דה וינצ'י. נצא אל מוזיאון הרום ונלמד את סודות הכנת המשקה הקובני. לאחר ארוחת צהריים נמשיך לטייל רגלית בסמטאות העתיקות ובכיכרות הציוריות והמרכז ההיסטורי שהוכר ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמי. 

לינה בהוואנה. 

יום 3: פרובינציית פינר דל ריאוויניאלס 

לאחר ארוחת הבוקר (מוקדמת( ניסע אל מחוז פינאר דל ריו. היום נערך את הסיור באזור טבע - בעמק ויניאלס הציורי. נעצור לביקור במפעל לייצור סיגרים ונלמד אודות הסיגרים הקובניים העשויים באופן ידני. בסמוך למלון לוס חמינס ונערוך תצפית על עמק ויניאלס, נשמע על התהוותן של הגבעות הסלעיות הענקיות "המוגוטים". שם, שרועים שדות גידול הטבק הקובני הידוע כטוב בעולם. נחזה בציור הקיר הגדול המתאר את התפתחות האבולוציה. לאחר ארוחת הצהריים נבקר ב"מערת האינדיאני", היא מערת נטיפים יפה, שם נשוט נהר תת קרקעי.

לינה בהוואנה.

יום 4: הוואנה העתיקה, חצי יום חופשי, כיכר המהפכה, שוק עבודות היד, בית הבירה

 אחה"צ המשך סיורים (איסוף ממקום מרכזי), נבקר בשוק עבודות היד ונתרשם מהציורים ומעבודות האומנות שמכינים המקומיים. ככל שיוותר זמן, נערוך קניות בשווקים הרומנטיים של הוואנה. 

 לינה בהוואנה.

באפשרותינו להשתתף במופע בסגנון הבואנה ויסטה (הגעה וחזרה עצמיים)

יום 5: הוואנה – פלאיה גירון וגואמה – סינפואגוס – טרינידד, יציאה לבילוי

בתום ארוחת הבוקר, נשאיר את הוואנה מאחורינו בנסיעה אל טרינידד. בדרכנו, נבקר באזור פלאיה גירון, ונעצור בשמורת גואמה (כולל שייט בספינות מהירות אל אי המטמון), נתפעל מהביצות ומהנוף הפראי. נמשיך לסינפואגוס, העיר הקולוניאלית היפה השוכנת לחופו של הים הקריבי, אשר נוסדה ע"י הצרפתים בשנת 1819 ושגשגה בזכות ענף יצוא הסוכר. נטייל לאורך "טיילת דל- פראדו", נמשיך רגלית מפסל בני מורה אל פארק מארטי, נצפה במבנים היסטוריים ובניהם הקתדראלה של סינפואגוס, התיאטרון המרשים ע"ש תומאס טרי וגלריות. נמשיך בנסיעה אל לשון היבשה "פונטה גורדה". אזור מדהים ביופיו, בקצהו נטפס לתצפית מארמון ואיי. ארמון יפיפה בסגנון ערבי מורי שבזמן הרודן בטיסטה שימש כקזינו. נהנה נמשיך בנסיעה לטרינידד. בערב, ניסע לבילוי במרכז העיר טרינידד, שם נוכל לבלות במועדון ריקודים קובני אותנטי בסגנון "קאזה דה לה מוסיקה" או דומה לוהמוסיקה שבמקום מנוגנת ע"י להקות קובניות מתחלפות. 

לינה וארוחת ערב בטרינידד.

יום 6: סיור בטרינידד, חצי יום חופשי ויציאה לבילוי

לאחר ארוחת בוקר, נערוך סיור בטרינידד שהוכרזה על ידי אונס''קו כאתר מורשת עולם. היום, נבקר במוזיאון מקומי המוקדש להיסטוריה\אדריכלות של העיר, פלאזה מאיור היא הקתדראלה הגדולה ביותר בקובה. נמשיך ונבקר   במועדון  "קנצאנצארה" שם ניתן להתרשם מהכנת משקה הרום המיוחד הנקרא על שם המקום. נהנה מקוקטייל מקומי, לאחר מכן נותיר זמן לטייל בסמטאות העיר הרומנטית ובשווקים.

לקראת לילה, יציאה נוספת למרכז העיר שם נוכל לבלות במועדון ריקודים קובני אותנטי.

ארוחת ערב, לינה בטרינידד.

 

יום 7: טרינידד- יום פנוי

לאחר ארוחת הבוקר ניתן לבצע פעילות אישית עצמאית... חוף הים, רכיבה על סוסים, שעורי סלסה, קנופי, מסלולי הליכה  ועוד

לקראת לילה, יציאה נוספת למרכז העיר שם נוכל לבלות במועדון ריקודים קובני אותנטי.

ארוחת ערב לא כלולה (אפשרות לארוחת דגים בכפר הדייגים ובהמשך צפיה בשקיעה ו"דרינק" מול ים אנקון), לינה בטרינידד.

יום 8: טרינידד –  עמק תחנות הסוכר  וסנטה קלרה – הוואנה ( או ואראדרו )

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בדרכנו אל הוואנה.  נבקר ב"עמק תחנות הסוכר" ונלמד על חייהם של העבדים האפריקניים שהובאו לעבוד בתעשיית הסוכר. נבקר באחוזת Iznaga ונטפס לראש המגדל ששימש לשמירה על העבדים. בהמשך נעצור בסנטה קלרה, ליבה של רוח המהפכה ומלחמות הגרילה של פידל קסטרו. אחד ממפקדיו של פידל היה צ'ה גווארה שהוביל את הקרבות באזור. גופתו שהתגלתה בשנת 1998 קבורה במוזוליאום הממוקם בכיכר צ׳ה גווארה בסנטה קלרה וכאן גם הפסל הענק לזכרו. נספר את סיפור חייו, נעצור לצילומים באתר הרכבת, מקום הכרעת הקרבות באזור והמהפכה כולה. נמשיך אל הוואנה.

 

יום 9. הוואנההוואנה (שד"ת)

התארגנות ופעילות עצמית בהוואנה. בהתאם לשעת הטיסה... יציאה לכיוון שד"ת הוואנה.

באפשרות נוספת – שילוב נופש ברווירה הקובנית- ואראדרו  

יום 8 מסנטה קלרה- העברה לנופש בואראדרו.. נמשיך בדרך אל מלוננו (בואראדרו מלון ברמת (רמה ראשונה) 4* רזורט הכל כלול- ארוחות בופט, חוף ים צמוד) בליבה של הריוויירה הקובנית - העיר ואראדרו. לאחר התארגנות בחדרים נוכל לצאת לבילוי במועדוני המלון או ליהנות ממגוון המתקנים במלון הנופש. 

ארוחת ערב לינה בוראדרו, במלון בסגנון "הכול כלול".

יום 9. ואראדרו

לפנינו יום של נופש בואראדרו, חוף הריביירה הקובנית. חול רך בצבעי זהב לבן, מי האוקיאנוס האטלנטי בצבע טורקיז, צמחיית חוף רבה ודקלי קוקוס נוטים לכיוון הים. באזור שפע פעילויות עצמיות : טיולי ג'יפים, שייט, שחיה עם דולפינים או רחצה ומנוחה בחוף הנהדר שבמלון. בית המלון מציע פעילות ימית: שייט קטמרנים, שעורי סלסה, בריכת שחייה, מסאז‘ים (בתשלום) ועוד.

מלון הכל כלול

יום 10. ואראדרוהוואנה (שד"ת)

התארגנות עצמית בואראדרו. בהתאם לשעת הטיסה... יציאה לכיוון שד"ת הוואנה. בדרך נתרשם מעיר הנופש הציורית,  במהלכו נבקר ב"ארמון קסנאדו".נמשיך בנסיעה מערבה ובדרך, נעצור לתצפית על "עמק היומורי" ומשם אל שד"ת הביל‘ של הוואנה, אל הטיסה לישראל\ יעד אחר.

 תוספת המחיר לנופש יקבע בנפרד לפי רמת המלון ותקופת השנה.

 895 דולר לאדם בחדר זוגי (לפי 8 מטיילים, נהיגה עצמית)

המחיר כולל:

 • לינה בקאזות, בואראדרו מלון ברמת (רמה ראשונה) 4* רזורט הכל כלול- ארוחות בופט, חוף ים צמוד).
 • כלכלה במהלך הטיול: ארוחת בוקר, בואראדרו על בסיס הכל כלול במהלך השהייה בוורדרו.- 3 ארוחות ביום.
 • שהייה בקאזות מאושרות ע"י ממשל קובה. (מומלץ לקרא על לינה בקאזות באתר קובה כיף( קישור), לינה בקאזות
 • ארוחת בוקר בקאזה (ברמה המקובלת בקאזה)
 • וואן נוח ממוזג כולל דלק
 • מדריך קובני רשמי (בכל שפה- אנגלית, רוסית, סינית וכו‘).
 • יש אפשרות להדרכה בעברית בתאריכים נבחרים
 • כניסות לאתרים עפ"י המצוין המסלול.

המחיר אינו כולל:

 • ביטוח בריאות לחו"ל וביטוחים אחרים
 • טיסות
 • הוצאות אישיות
 • ויזת כניסה לקובה (50 $)
 • טיפים לנותני שירותים
 • ארוחות, כיבודים ושתיה שלא בתוכנית.
 • יציאות ובילויים בערבים שלא כלולים בתוכנית הטיול שמפורטת.
 • כל שלא צוין בסעיף "המחיר כולל".

רוצה שתחזרו אלי

 

הערות:

 • סדר הימים, ביקור באתרים ופעילות הערב עלול להשתנות בהתאם לאילוצים בשטח ולהחלטת המדריך.
 • אין המארגנים לוקחים אחריות בנושאי בריאות וחיסונים. במידת הצורך ניתן לבדוק בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות. וכן אין המארגנים לוקחים אחריות על פעילויות פרטיות או ארוחות שאינן כלולות בתוכנית. (בהן המטיילים משלמים באופן עצמאי לנותן השירות)
 • אין לנו מקומות לינה או כלי רכב שמורים מראש. ככל שתקדימו בהרשמה מבחר השירותים יהיה יותר טוב.
 • ניתן לעדכן את התוכנית (לינה בויניאלס, לה טרסה, מופעים והופעות, קוקטיילים, נופש בואראדרו או בקאיו סנטה מריה ועוד ועוד ועוד...)
 • התוכנית מבוססת על שהות של חדרים זוגיים.
 • יציאה בכל יום...

 רוצה שתחזרו אלי

 

הערות: המחיר ללא טיסות , המחיר לפי 8 מטיילים , נהיגה עצמית , מדריך מקומי דובר אנגלית צמוד בכל ימי הטיול למעט יום מספר 3 , ניתן לצאת גם 4 מטיילים ויותר, המחיר מתעדכן בהתאם, לפרטים נוספים : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   / או בטלפון – 03-5269555